0
Prihlásenie
Zabudnuté heslo
Registrácia

Pridať inzerát (zadarmo)
7274 inzerátov 1582 užívateľov

Detské plienky Baby Baby Soft.


Detské plienky Baby Baby Soft.
Cena: 12,00 €
Dátum pridania 19.11.2016 10:43
Zobrazení inzerátu 1415
V kategórii Plienky, podbradníky
Lokalita Banskobystrický kraj (Banská Bystrica)
Typ Predaj
Stav Nové
Vytlačiť inzerát
Detské plienky Baby Baby Soft sú vyrábané na Slovenku na jednej z najmodernejších výrobných technológií podľa aktuálnych trendov vo výrobe plienok v súčasnosti v Európe.
Materiál používaný pri výrobe je vysoko kvalitný, pravidelne testovaný a zdravotne nezávadný, neobsahujú žiadny parfum. Suroviny použité pri výrobe plienok sú ohľaduplné k životnému prostrediu a sú bez latexu. Buničina, ktorá sa používa pri výrobe plienok pochádza z "trvalo udržateľného lesného hospodárstva".
Detské plienky Baby Baby Soft
majú extra savé 3D jadro so zvýšenou absorpčnou schopnosťou pre pocit sucha a jemný povrch pre pohodlie, bezpečie a komfort Vášho dieťatka.
Anatomicky tvarované flexibilné pásiky umožňujú voľný pohyb a zároveň zabraňujú úniku tekutiny v pohybových aktivitách dieťaťa zabezpečujú maximálnu slobodu a bezpečnosť.
Vysoké požiadavky na pohodlie, kvalitu a komfort detských plienok aj počas. Sú s praktickým suchým zipsom, ktoré udržia plienku na správnom mieste cez deň aj v noci a zabezpečia komfort použitia výrobku i pri niekoľko násobnom zapnutí a odopnutí plienky.
PO DOHODE MOŽNÝ DOVOZ.
Slovensko.
MINI- 3-6 kg
MIDI- 4-9 kg
MAXI- 7-18 kg
JUNIOR- 12-25 kg
Cena pri 100 ks plienok = 12,00 €

Inzerent

*

(0)
  • 0905311167

Rýchly kontakt


Podobné inzeráty